Better education for a better world!

Centri Instituta za moderno obrazovanje

Centar za stručno usavršavanje

Centar za stručno usavršavanje je deo Instituta za moderno obrazovanje i kao takav ima za cilj unapređenje obrazovnog i vaspitnog procesa kroz pokretanje i organizaciju programa stručnog usavršavanja sadašnjih i budućih zaposlenih u obrazovanju uz primenu i promociju najsavremenijih obrazovnih tehnologija.

Saznaj više>>

Centar za kvalitet rada nastavnika

Centar za kvalitet rada nastavnika bavi se pripremom instrumenata i procedura koje imaju za cilj vrednovanje obrazovno-vaspitnog procesa i rada nastavnika, kao i njihovih rezultata. Praćenje, savetovanje, unapređivanje, osmišljavanje novih koncepata i modela nastave su neki od zadataka kojima se bavi ovaj centar.

Cambridge Teaching Center

Cambridge Teaching Center je program stručnog usvršavanja zaposlenih u obrazovanju po međunarodnim standardima. Namenjen je onim nastavnicima koji teže postizanju vrhunskih rezultata u svom radu i u napredovanju svojih učenika. Usvajanje novih znanja i veština je uslov prilagođavanja neprestanim promenama u svetu obrazovanja.