Nova škola Petra Savića – Model višefrontalne nastave (Video kurs)

Kroz ovaj kurs biće vam predstavljen jedinstveni i originalni, vizionarski model nastave, u kome svako uči svojim tempom, gde su učenici izvor znanja i gde je suštinski promenjena pozicija učenika i nastavnika.

Časovi su živi i dinamični. Atmosfera je prijatna i radna. Nema prozivanja i nema slabih ocena. Strah i stres su iskorenjeni. Razloga za neopravdano izostajanje sa nastave nema. Svi su ravnopravni. Takav rad je uspešan i krunisan nagradom (željenom ocenom), odnosno zadovoljstvom zbog iskazanih sposobnosti i znanja. – navodi predavač Drinka Savić, 2001.

Kurs će vam istaći različite dobrobiti koje idu u korak sa najmodernijim, humanim teorijama o aktivnoj nastavi i aktivnom učenju, u kojima je učenik glavni akter, gde je cilj znanje, a ne ocena.

OblastNaziv kursaKome je namenjenCenaLink za prijavu
Unapređenje nastave i učenjaDidaktički Mediji (Video kurs)nastavnik, direktor, stručni saradnik999 RSDPrijavite se
Komunikacijski trougao (Video kurs)nastavnik, direktor, stručni saradnik999 RSDPrijavite se
Testovi znanja i Bloom-ova taksonomija (Video kurs)nastavnik, direktor, stručni saradnik999 RSDPrijavite se