Better education for a better world!

Tribine, radionice i predavanja za roditelje

Poštovani roditelji,

Pozivamo vas da učestvujete u tribinama i drugim događajima koje smo pripremili za vas u narednom periodu:

• Tribina na temu „(Ne)Pismeno u 21. vek” planirana je za 7. novembar 2018, u periodu od 18 do 20h.
  • Tribina na temu „U SRED SREDE SA PROBLEMOM & EDU IZAZOV #4: Šta je savremena karijera?” planirana je za 21. novembar 2018, u periodu od 18 do 20h.
  • Tribina na temu „Zdrava ishrana” planirana je za 12. decembar 2018, u periodu od 18 do 20h.
  • Tribina na temu „Stišaj svoj bes!” planirana je za 26. decembar 2018, u periodu od 18 do 20h.

Ukoliko želite da se priključite sa predlogom svojih radionica i predavanja koje biste rado održali za druge roditelje i učenike naših škola, pozivamo vas da nam se javite.

Radujemo se saradnji i druženju sa vama.

Za sve dodatne informacije pišite nam na e-mail: office@institut.edu.rs.

Dobro došli u Institut za moderno obrazovanje!