Tribine, radionice i predavanja za roditelje

Na ovoj stranici možete pronaći najave aktuelnih dešavanja i kratke osvrte na već realizovane događaje koje su namenjene roditeljima. Od interesantnih događaja koji su planirani u narednom periodu, predstavljamo vam:

Ukoliko želite da se priključite sa predlogom svojih radionica i predavanja koje biste rado održali za druge roditelje i učenike naših škola, pozivamo vas da nam se javite.

Radujemo se saradnji i druženju sa vama.

Za sve dodatne informacije pišite nam na e-mail: office@institut.edu.rs.

Dobro došli u Institut za moderno obrazovanje!

Posetite besplatnu tribinu na temu „Moć celovite biljne ishrane”, koja će se održati u sredu, 16. januara, od 18 do 20:30 časova u prostorijama Instituta (Beograđanka, Masarikova 5, ulaz iz Kralja Milana, IV sprat, veliki amfiteatar). Ova tribina u organizaciji Centra za stručno usavršavanje omogućiće vam da upoznate karakteristike biljne ishrane, efekte ishrane na fiziologiju organizma, korisna medicinska istraživanja i još mnogo toga.

Na ovoj tribini imaćete priliku da se upoznate sa rezultatima nedavno sprovedenog istraživanja o dobrim i lošim navikama mladih u ishrani. Naime, tokom proteklih meseci u Savremenoj gimnaziji, Srednjoj školi za informacione tehnologije (ITHS) i International School Savremenoj održan je niz istraživanja čiji je cilj bio da analiziraju navike srednjoškolaca u ishrani. Tom prilikom sprovedene su i brojne edukativne aktivnosti koje su učenike upoznale sa posledicama neredovne i nezdrave ishrane. Osim toga, ove projektne aktivnosti pomogle su srednjoškolcima da razviju svest o štetnosti brze hrane, da se upoznaju sa razlikama između vegeterijanske i mesne ishrane i još mnogo toga.

Konferencija pod nazivom „Obrazovanje za 4.0 revoluciju” održaće se u ponedeljak, 10. decembra, od 11:30 časova u prostorijama Instituta (Beograđanka, Masarikova 5, ulaz iz Kralja Milana, IV sprat).