Tribina za direktore: „Savremeni tokovi stručnog usavršavanja”

Institut za moderno obrazovanje organizovaće tribinu za direktore obrazovnih ustanova pod nazivom „Savremeni tokovi stručnog usavršavanja”, koja će se održati u petak, 22. decembra, u prostorijama Instituta, na trećem spratu Beograđanke (ulaz iz Kralja Milana).

Svi direktori obrazovnih ustanova koji se prijave za ovu tribinu i besplatno obezbede svoje prisustvo moći će da učestvuju u korisnim diskusijama koje će im pružiti odgovore na teme savremenih tokova stručnog usavršavanja, potreba nastavnika i najadekvatnijih programa stručnog usavršavanja.

Za sve učesnike tribine obezbeđeni su i besplatni vaučeri za stručno usavršavanje.

Tribina „Savremeni tokovi stručnog usavršavanja” počinje u 15 časova.

Učesnici tribine su:

• Marija Milenković (menadžer Instituta za moderno obrazovanje, psihoterapeut i MA pedagog),
  • Bojan Ristić (direktor – ITHS-a),
  • Ivan Anić (profesor na ITS-u),
  • Biljana Ćirić (koordinator stručnog usavršavanja IMO, moderator tribine),
  • Saša Ivakić (naučni saradnik na projektu implementacije obrazovnih tehnologija u nastavni proces).

Program tribine:

• Predstavljanje misije i ciljeva Instituta – Marija Milenković
  • Značaj usavršavanja za lidere obrazovnih ustanova – Bojan Ristić
  • Savremeni projekti u učionici – Ivan Anić
  • Savremeni modeli komunikacije – Biljana Ćirić
  • Praćenje razvoja informacione tehnologije i stručno usavršavanje – Saša Ivakić

Obezbedite svoje mesto na vreme

Dolaskom na tribinu dobićete vaučere za besplatno stručno usavršavanje.

S ciljem što kvalitetnije diskusije, broj učesnika na tribini je ograničen, a popunjavanjem ove prijave besplatno ćete obezbediti svoje prisustvo.

Ukoliko imate dodatnih pitanja, možete nam se obratiti mejlom office@institut.edu.rs ili pozivom na broj +381 11 4011 240.